ISAN Melody: Koupelnové radiátory s českou tradicí a moderním designem

Společnost ISAN Radiátory s.r.o. je největším českým výrobcem otopných žebříků a radiátorů s více než 70 lety zkušeností. Výrobní závod koupelnových radiátorů má v Blansku. Pyšní se širokou škálou produktů pro domácnosti i komerční prostory. ISAN se zaměřuje na kvalitu, inovace a design a nabízí svým zákazníkům komfortní a spolehlivé řešení vytápění.

20 let tradice a inovace v oboru topných těles

V roce 2023 oslavila značka ISAN dvě dekády svého působení na trhu s topnými tělesy. Za tuto dobu se vypracovala mezi významné hráče jak na tuzemském, tak i zahraničním trhu.

Počátky sahají do roku 1953, kdy vznikl podnik Univa sdružující sklářskou a textilní výrobu. Postupem času se portfolio rozrostlo o výrobu nábytku a radiátorů. V roce 2003 společnost AMTEX koupila pozůstatky firmy Univa a vybudovala z ní moderní továrnu pod názvem AMTEX Radiátory s.r.o.

Následovalo odkoupení firmy Opltherm s.r.o. a rozšíření sortimentu o podlahové konvektory. V roce 2003 se zrodil i název ISAN, pod kterým se topná tělesa začala prodávat. V roce 2006 pak došlo k přejmenování společnosti Amtex na dnešní ISAN Radiátory s.r.o.

Za uplynulých 20 let se toho událo mnoho:

  • Společnost rozšířila svou působnost do dalších zemí světa i mimo Evropu (90% produkce).
  • Investuje do nových moderních strojů a zvětšuje výrobní prostory, aby uspokojila rostoucí poptávku.
  • Aktivně se podílí na vývoji stávajících produktů a inovativních novinek.
  • Díky těmto krokům oslovuje nové skupiny zákazníků a dále se rozvíjí.

Logo ISAN prošlo za dvě dekády jemnou proměnou. Zachována ale byla barevnost loga – modré písmo na oranžovém podkladu. Tyto výrazné barvy jsou snadno rozpoznatelné a staly se symbolem značky.

Cesta ISANu pokračuje. Neustále na sobě pracuje, vyvíjí se, a s maximálním nasazením zlepšuje své výrobky, kvalitu a servis pro zákazníky. Ví, že jen tak může i v budoucnu úspěšně růst a prosperovat.

Koupelnové radiátory a otopné žebříky Isan Melody

ISAN – tradice, inovace a spolehlivost pro váš domov.

 

Designové radiátory ISAN Melody

ISAN používá pouze ty nejkvalitnější materiály a nejmodernější výrobní technologie, aby zajistil maximální životnost a odolnost designových radiátorů. Procházejí přísnou kontrolou kvality a splňují ty nejvyšší standardy. Řada Melody zahrnuje více než 80 modelů otopných žebříků v různých designech, velikostech a více než 35 základních barvách. Nabízí tak širokou škálu možností pro každý typ koupelny a vkus. Kromě standardních rozměrů nabízí ISAN i výrobu koupelnového žebříku na míru.

Mezi nejpopulárnější modely koupelnových radiátorů ISAN Melody patří například:

ISAN Melody Miro: Elegantní a praktický žebříkový radiátor s otevřenými širokými profily a minimalistickým designem, ideální pro moderní koupelny.
ISAN Melody Fresh: Moderní a elegantní žebříkový radiátor s pravidelným rozložením vodorovných profilů. Svými rozměry se vejde i do menších koupelen.
ISAN Melody Flexi: Praktický otopný žebřík s výklopnými policemi, které slouží jako sušák na ručníky.

Nejoblíbenější koupelnové radiátory ISAN Melody

Výhody otopných žebříků ISAN Melody

Moderní design: Designové radiátory ISAN Melody jsou dostupné v široké škále moderních designů, které se hodí do každého interiéru.
Funkčnost: Koupelnové radiátory nejen spolehlivě vyhřejí koupelnu, ale slouží i jako sušáky na ručníky.
Výroba v ČR: Objednejte si otopný žebřík ISAN Melody v našem eshopu a pošleme vám ho z výroby rovnou domů. Bez dalších přeprodejů a meziskladů.

Konfigurátor koupelnových radiátorů ISAN Melody

Uživatelsky přívětivý online nástroj, který vám umožňuje navrhnout si koupelnový radiátor dle vašich individuálních potřeb. Můžete si vybrat z různých typů, rozměrů, barev a povrchových úprav a vytvořit si tak radiátor, který perfektně zapadne do vašeho interiéru a bude splňovat vaše požadavky na výkon. 
V konfigurátoru najdete nejen standardní typy koupelnových radiátorů, ale také uvidíte možnosti přízpůsobení žebříku na míru.

Konfigurátor ISAN Melody najdete na webu výrobce zde.

Regulátory teploty pro otopné žebříky ISAN Melody

Pro ještě větší komfort a kontrolu nad vytápěním vaší koupelny nabízí ISAN širokou škálu regulátorů a připojovacích sad, ať už hledáte jednoduché a spolehlivé řešení, nebo toužíte po chytrém ovládání z pohodlí domova či odkudkoliv na světě.

Regulátory pro snadné ovládání:

  • Mini PW: Jednoduchý regulátor koupelnového radiátoru s intuitivním ovládáním pro nastavení požadované teploty.
  • Vision: Sofistikovanější regulátor s displejem a širokou škálou funkcí, včetně programování a dálkového ovládání. Můžete s ním ovládat otopný žebřík odkudkoliv na světě pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

Systém Nexus pro flexibilitu:

  • Regulátory se systémem Nexus: Nabízí možnost jednoduše vyměnit regulátor za designově jiný nebo s rozšířenými funkcemi. Díky tomuto systému si můžete svůj topný systém upravit přesně podle vašich potřeb a preferencí.

Výhody regulátorů teploty:

Zvýšený komfort: Regulátory teploty vám umožňují udržovat v koupelně ideální teplotu pro váš komfort.
Úspora energie: Regulátory teploty vám pomohou ušetřit energii tím, že zabrání přetápění koupelny.
Delší životnost otopného žebříku: Regulátory teploty chrání váš otopný žebřík před přehřátím a prodlužují tak jeho životnost.

Otopné žebříky ISAN Melody jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní, spolehlivé a stylové řešení vytápění koupelny. Díky široké škále modelů a dostupným cenám si každý najde ten pravý otopný žebřík pro své potřeby.

Toužíte po koupelnovém radiátoru ISAN Melody a chcete poradit s výběrem?

Kontaktujte nás.

email paticka